Як вибрати самовирівнюючий лазерний рівень Як свідчить стародавня народна мудрість: «кожен чоловік повинен побудувати». Однак, не уточнюється, як довго має проіснувати такий об'єкт. Але, якщо ви бажаєте зробити зовні привабливий і якісний предмет, то рекомендується скористатися лазерним рівнем (нівеліром, який можна знайти на www.laserliner.com.ua.

Варто зазначити, що якісний нівелір лазерного виду вибрати не так просто, але це реально, про що поговоримо в цій статті.

Як вибрати самовирівнюючий лазерний рівень

Вибираємо лазерний рівень

На даний момент виробники пропонують великий асортимент подібної продукції, серед розмаїття якого важливо орієнтуватися. Насправді, якщо придивитися, то немає нічого складного в тому, щоб підібрати для себе оптимальний лазерний рівень. Відштовхуватися треба від власних потреб і фінансових можливостей. Якщо розглядати загальні риси, то зараз бувають професійні лазерні рівні та побутові. Перші відрізняються високою вартістю, але при цьому володіють унікальними параметрами і високою якістю виконання.

Обираючи подібний предмет, головне приділити увагу його точності. Чим меншою буде розбіжність свідчень такого пристрою, тим краще. Якщо розглянути процентне співвідношення, то середній варіант дорівнює 8% в обидві сторони. Процентна похибка зменшується в залежності від професійності приладу. Моделі професійного зразка також відрізняються потужністю і кольором лазера. Як радять професіонали, для того, щоб працювати лазерним нівеліром на відкритому повітрі, оптимальним вибором повинні стати моделі, мають кольоровий лазер. Відштовхуючись від цього додається ще один фактор, який слід враховувати при виборі – в якій місцевості він буде використовуватися. Якщо розглядати базові моделі, то вони здатні показувати якісні результати на відстані не більше 20 метрів. На користь професійних моделей варто відзначити, що їхня робоча область досягає 500 метрів. Щоб перевірити точність і отримати оптимальні результати, більшість моделей комплектується таким пристроєм, який носить назву підсилювача сигналу. У комплектації лазерних рівнів також можна зустріти штатив, захисний переносний кейс, допоміжні окуляри для захисту (скла можуть бути різними), кріплення та інші пристосування, завдяки яким полегшується робота з приладом.

Також, вибираючи в спеціалізованому магазині або через інтернет лазерний рівень, варто звернути увагу, протягом якого часу здатне працювати пристрій в безперебійному режимі. Пов'язано це з тим, що існує не так багато моделей нівелірів, які способи безперебійно функціонувати протягом кількох годин. Більш прості моделі працюють нетривалий час саме з тієї причини, що комплектуються батарейками, навіть не акумулятором. Таким чином, така модель нівеліра буде активна в робочому режимі протягом не більш ніж 20 хвилин.

Лазерний рівень для домашніх робіт

Щоб вирішувати базові домашні роботи, не обов'язково вибирати потужну модель. Домашній нівелір – пристрій, що відрізняється своєю простотою. Однак, що стосується рівня, то чим він простіше, тим складніше з ним працювати. Вони доступні у вузькому діапазоні використання. До того ж, здебільшого не передбачається захист від пилу, бруду, вологи і механічних впливів. У зв'язку з цим, необхідно при виборі розуміти, потрібні ці особливості в домашньому використанні вам чи ні.