Проектування електропостачання приватного будинку Перш ніж укласти договір з організацією, що постачає електричну енергію, необхідно надати проектно – технічну документацію по енергопостачанню власного будинку.

Якщо таке проектування не зробити, не можливо буде провести постачання електричної енергії в будинок, а, відповідно і комфортного проживання в будинку не буде.

Для багатоквартирних будинків такої проблеми не існує, так як підготовкою документації в цьому випадку займається підрядник. Власникам же приватних будинків доведеться взяти на себе всі турботи щодо укладення угоди з енергопостачальною організацією. Проект проведення електроенергії в котеджі потрібно розробляти з дотриманням всіх вимог, так як від цього залежить безпечна робота електромереж.

Постачання електроенергією приватного будинку

Самостійно розробити план енергопостачання приватного житла без спеціальних знань досить складно. Внаслідок чого, будівельні організації залучають до цього фахівців. На перший погляд проектування електропостачання - задача досить проста, що нагадує процес енергоаудиту, і створюється враження, що все тут легко і просто, під силу будь-якій людині, але це зовсім не вірно.

Завдяки багатьом технічним нововведенням, на сьогоднішній день можна включити в план безліч функцій:

#9745; Система для економії витрат на опалення. У холодні сезони збільшуються витрати на обігрів будинку і систему гарячого водозабезпечення, а отже, збільшуються і витрати на їх оплату. Вихід з даної ситуації можна знайти, використовуючи сучасні системи опалення, що дозволяють економити значну частину бюджету власників житла. Спочатку в проектування системи енергопостачання можна закласти такі системи, як тепловий насос, теплий пол, систему регенерації. Але, щоб всі вони вірно функціонувало, необхідно провести точні розрахунки.

#9745; Оригінальне світлове рішення в інтер'єрі. Приватні будинки нерідко мають свій індивідуальний план. Завдяки чому проект енергопостачання котеджу можна скласти з урахуванням всіх особливостей будови, задіявши різні джерела освітлення.

#9745; Енергопостачання приватного будинку не обмежується лише системою освітлення і опалення. У проект можна включити також і різні охоронні системи – сигналізацію, відеоспостереження, електронні замки. Але, все це повинно бути враховано на стадії проектування.

Доручити mes-elektrik.ru краще всього довірити професіоналам. У цьому замовнику допоможуть проектне бюро, де висококваліфіковані фахівці врахують всі побажання клієнта і складуть якісний проект.