Настінні споти Сучасне освітлення-це зовсім не те, що було раніше. Зараз в ходу все універсальне, красиве і малогабаритне. Як ви, напевно, вже зрозуміли, в першу чергу ми маємо на увазі вбудовувані світильники.

Конкретно в цей раз ми розповіли про настінних спотах, а саме про те, що вони собою представляють, де встановлюються і які переваги мають.

Що таке настінні споти

Отже, настінні споти це невеликі джерела штучного освітлення, що видають спрямовані світло. Вони мають вигляд настільного світильника, вбудованого в стіну або у стелю, якщо говорити про їх стельових варіантах. З відмітних особливостей цих світильників можна виділити високу надійність і довговічність. Крім того, треба відзначити і їх економічність. Ну і взагалі, це дуже ефективні джерела освітлення.

Настінні споти мають таку перевагу як непомітність. Вони не є предметом декору. Зовнішній вигляд цих виробів в абсолютній більшості випадків нейтральний, завдяки чому вони застосовні у випадку з усіма стилями оздоблення приміщень, будь то класичний стиль або стиль модерн. До речі, якщо ви ще не зрозуміли, про що ми тут взагалі говоримо, радимо відвідати сайт http://luminary.com.ua/catalog/nastennye-spoty. Там представлений досить великий асортимент настінних спотів, причому за порівняно невисокими цінами.

Коли і для чого використовуються настінні споти

Ясна річ, споти, вбудовані в стіни, не можуть бути основним джерелом освітлення. Їх використовують як допоміжну підсвічування. До речі, якщо ви думаєте, що додаткове освітлення не несе ніякої користі, то ви помиляєтеся. Споти використовуються для підсвічування різних місць і предметів інтер'єру. Так, зокрема вони часто ставляться поряд з дзеркалами, книжковими полицями, тумбочками і взагалі скрізь, де може знадобитися точкове освітлення.

Раніше ми згадували про те, що в магазині Люминари представлений великий асортимент спотів, призначених для установки на стіну. Так от, представленому в тому інтерні-магазині вибору видно, що ці світильники можна рухати, а саме можна змінювати їх положення, зміщуючи в бік, піднімаючи або, навпаки, опускаючи в залежності від необхідності. В цьому плані вони дуже зручні. До речі, монтаж настінних спотів не відрізняється якимись труднощами, з цим впорається абсолютно кожен домашній майстер, що має досвід монтажу освітлювальних приладів.