Незвичайний інтер'єр приміщень, з використанням мереживного орнаменту Мереживний орнамент – вже довгі роки залишається на піку популярності. А з тим як швидко розвиваються технології, він починає прикрашати все більше і більше предметів.

Ви запитаєте, в чому ж секрет? А все дуже просто. Мереживо з легкістю зробить затишним будь-яке приміщення і шикарним. І до всього ж, підійде практично будь-якого інтер'єру. У цьому питанні головне, не перестаратися, адже часом мереживом можна прикрасити лише один предмет, а іноді красиво буде виглядати поєднання декількох візерунків у приміщенні.

Можна придбати www.hoods.ru, що гармонійно виглядає у ванній. Ідеальний стиль інтер'єру для стилів – мінімалізм, хай-тек, лофт. Завжди було популярним використання мережива в текстилі, наприклад, для фіранок, ліжників або ковдр.

Якщо брати різьблення, ліплення або кування – то вироби з ними стануть дуже хорошим доповненням таких інтер'єрів як бароко, ампір, рококо, модерн. Якщо зробити сходові огородження з кованими елементами, це буде виглядати дуже красиво, як мереживо, і підійде для будь-якого сучасного дизайну. Якщо Ви хочете прикрасити інтер'єр кованими меблями, то це ідеальне додаток для стилю Прованс, романтизм або шеббі-шик.

Незвичайний інтер'єр приміщень, з використанням мереживного орнаменту
Досить оригінально буде виглядати меблі, прикрашена повністю або частково мереживом. Меблі міцного пластику, також може добре передати елементи такого складного плетіння. А головний плюс її в тому, що вона досить легка і практична. Дуже оригінально буде виглядати меблі з намальованим, вирізаним або, зробленим за допомогою декупажу, орнаментом. Основний акцент в інтер'єрі можна зробити за допомогою шпалер з візерунками. Або, як варіант, можна зробити малюнок за допомогою трафарету. Тоді всю іншу обстановку в кімнаті можна зробити дуже простенькій. Такий інтер'єр буде виглядати дуже стильно.

Стеля також можна прикрасити мереживними шпалерами або натяжною стелею з незвичайним орнаментом.