Який матеріал для меблів до ванної прослужить довше Велика потреба в якісних предметах інтер'єру постає все гостріше. Ганяючись за широким асортиментом і постійно знижуючи ціни, намагаючись догодити покупцеві, багато виробників взагалі відійшли від питання якості.

Тільки підприємства, що орієнтуються на експорт, зобов'язані думати про це питання, інакше їх шафки для ванної з дзеркалом та іншу продукцію просто ніхто не стане купувати. Ми будемо говорити про виробників сантехніки, а також меблювання, адже зараз дуже складно підібрати в свою ванну кімнату дійсно якісні предмети інтер'єру. Поговоримо ми про самих надійних матеріалах, які зараз можна знайти на такому ринку. Питання ціни теж відіграє чималу роль, але не можна зупинятися на самих дешевих матеріалах. Можна натрапити на недобросовісних виробників, тоді через рік доведеться купувати нові меблі у ванну, більш якісну. Погодьтеся, двічі платити теж не охота. Перейдемо безпосередньо до матеріалів, які зараз найбільш поширені.

Стильне дерево

Не можна назвати такий матеріал найдешевшим, зате його зовнішній вигляд та інші характеристики дійсно на висоті. Практично, це єдиний матеріал меблів у ванну, який є повністю натуральним. Інші варіанти будуть частково або повністю штучними. Будь стилістики такі тумби під умивальник без раковини (www.kolo.ua) вітаються – від еко напрямку до вишуканої класики. Єдине, про що треба дбати – просочення самого дерева, уберегающая його від підвищеної вологості. Тому співпрацюйте лише з перевіреними виробниками.

Сучасний пластик

Чимало виробників працює саме з таким матеріалом, враховуючи його відмінні якості. Він довговічний, а у покупців є можливість вибрати практично будь-якого кольору з палітри. Глянсова поверхня добре відбиває світло, тому подряпин особливо видно не буде. Єдиний мінус – з часом можуть з'являтися потертості в області ручок, але такий момент некритичний.

Інші матеріали

Відносяться до таких ДСП, а також МДФ. З таких матеріалів меблі у ванну також буде надійною, якщо підібрати хорошого виробника. На сьогоднішній день є кілька перевірених фірм, які працюють на ринку сантехніки досить довго. Наприклад, на сайті ви зможете переглянути продукцію одного з таких виробників: www.kolo.ua. Вам варто обов'язково уточнювати інформацію про гарантійний термін. Вивчайте інформацію на форумах, розпитайте знайомих, щоб ваша меблі прослужили дійсно довго, не довелося через деякий час робити заміну на нові, більш якісні вироби.