Котли Veissmann Vitogas 100 Vitocell 100 Умовно котли цієї серії ділять на дві групи: потужністю до 60 кВт і від 72 до 144 кВт. Прилади першої групи - менших розмірів, з одноступеневою пальником.

Більш масивні, котли другої групи витягнуті в ширину, у них пальник двоступенева. Теплообмінні поверхні, виконані з сірого чавуну і лускатого графіту, спроектовані так, що в процесі експлуатації піддаються низькому навантаженні. Це гарантує високу надійність приладу в цілому і тривалий термін служби (15-25 років).

Атмосферний пальник Vitogas 100 з нержавіючої сталі повністю відповідає екологічним нормам за рівнем виділень шкідливих продуктів згорання. Займання безшумне, завдяки особливій www.postroil.com пальники газ розподіляється швидко і рівномірно, а навантаження на саму пальник відбувається рівномірно навіть при роботі на неповної потужності. Якщо виробник поставляє котли окремими секціями. Це зручно, наприклад, коли доводиться вносити обладнання в приміщення через вузькі дверні прорізи.

Штатна автоматика відстежує підвищення температури повітря в приміщенні і знижує температуру води в котлі. Таким чином економиться енергія. Знизити втрати до мінімуму можна з допомогою системи управління Vitotronic Рідкокристалічне інформаційне табло і зручний інтерфейс роблять управління елементарним. На вибір пропонуються різні режими роботи: економічний - для зниженого витрати енергії на час від'їзду; «вечірка» - для скасування зниження температури на ніч, а також кілька інших. Для добових або тижневих програм таймер налаштовують вручну. Індикатори на РК-табло показують, який режим вибраний, і сигналізують про необхідність техобслуговування.

Найбільш ефективні системи Vitotronk 200/300, керуючі одним (Vitotronk 200) або двома опалювальними контурами зі змішувачами (Vitotronk 300). Тут використовується дисплей великого формату, на якому додатково показується витрата і періодичність обслуговування. Якщо ж необхідний дистанційний контроль, то розумно придбати пристрій Vitotrol (для управління з www.postroil.com, віддалених від котла) або навіть Vitocom (для управління з будь-якої точки світу, де є телефон).

Котли поєднуються з бойлерами Vitocell 100. Бойлер об'ємом 130, 160 або 200 літрів встановлюють під котлом. Якщо є великі потреби в ГВП, набувають водонагрівач об'ємом до 1000 л або встановлюють батарею (до 4-х штук) 500-літрових водонагрівачів. У будь-якому випадку завдяки добре погодженим з'єднанням і єдиного дизайну після спільного монтажу обидва агрегати являють собою єдине ціле.

Накопичувальний бак покритий двошарової емаллю, що оберігає метал від корозії. Доходить до дна змійовик бойлера здійснює рівномірний прогрів по всьому об'єму. Утворення холодних зон виключено. Ефективна теплоізоляція зводить теп-лопотери до нуля.

Вартість котлів - від 30000 рублів; бойлерів - від 23000 рублів.

Про те де можна отримати oknaperspektiva.ru можна дізнатися на сайті oknaperspektiva.ru