Оформлення їдальні зони з круглим столом Варто погодитися з тією думкою, що стіл круглої форми відрізняється більшою витонченістю порівняно з класичним прямокутним варіантом. У зв'язку з цим, якщо ви вирішили облаштувати кухонне приміщення або обідню зону круглим столом, то дуже важливо грамотно стилізувати інтер'єр.

При оформленні їдальні зони, де встановлено круглий стіл, дуже важливо відштовхуватися від певних нюансів. Придбавши квартиру в ЖК Лайф-Ботанічний сад, ви зможете оформляти її різним чином, який вам більше до душі.

Оформлення їдальні зони з круглим столом

Як повинен розташовуватися стіл

Варто відзначити, що стіл круглої форми відмінно підходить для невеликих кухонь або скромних за розмірами столовим: кути не передбачаються, у зв'язку з чим гості зможуть максимально комфортно розташуватися, а рух біля столу стане більш безпечним. Такі особливості мають місце бути, але лише тоді, якщо у ваші плани не входить збір великої кількості гостей.

Важливо розуміти, що круглий стіл вимагає вільного розміщення. Природно, він може бути присунуто ближче до стіни, але із-за цього одразу ж «відсікаються» деякі посадочні місця. Таким чином може бути куплений стіл невеликого розміру, який в звичайному форматі буде стояти біля стіни (при необхідності його можна висунути, приставити до нього стільці і повечеряти з гостями) або варіант, який найбільше підходить не більше ніж для трьох осіб. Таким чином, відштовхуючись від форми столу ви створите комфортну обстановку в обідній зоні.

У разі, якщо ви збираєтеся приймати в своєму домі як мінімум чотири людини, то малими за розмірами столом не обійтися. Навіть найбільш компактний стіл круглої форми буде займати більший простір, ніж класична прямокутна модель.

Якого діаметру повинен бути стіл

Вибравши місце для установки столу наступним, більш простим кроком є вибір його діаметра. Сучасні фахівці, що працюють в меблевих салонах, можуть підказати підходящу у вашому випадку модель, знаючи лише кількість гостей, яку ви плануєте зустрічати у себе. Однак, варто пам'ятати, щоб людині було комфортно за столом, йому потрібно як мінімум 50 см вільного простору. До того ж, слід враховувати місце, що відводиться під стілець.

Вибір сидіння

Для того, щоб посидіти, можна використовувати класичний стілець, диванчик або лаву. Якщо у вашому будинку стоїть стіл прямокутної або квадратної форми, то з вибором немає нічого складного, так як доступна легка комбінація варіантів, але фантазії не завжди вистачає, коли йдеться про облаштування сидячими місцями круглого столу.

Найбільш підходящим варіантом все ж вважаються стільці. Зараз така меблі поширюється комплектами, але ніхто не забороняє вам створити свою власну комбінацію. Однак, розраховувати на еклектику сильно не варто, звичайно, моделі стільців можуть бути різного кольору і форми, але важливо, щоб їх висота була однаковою.

Лава може знайти місце біля невеличкого круглого столика, де інший вільний простір займається стільцями. На практиці нерідко застосовують кухонні куточки, які також використовуються в якості сидячого місця. Єдине, що слід врахувати – суміщення габаритів диванчика і столу.