Чим і як закрити щілини в підлозі В наш час існує багато різних підлогових покриттів, які можуть непогано виглядати і вписуватися в інтер'єр.

Наприклад, такі покриття як ламінат, лінолеум, плитка паркет, це одні з найпоширеніших підлогових покриттів.

Але, по всій видимості, найбільш витонченою з усіх перерахованих підлогових покриттів саме паркет.

Паркет - це одне з самих надійних покриттів, яка вже багато років залишається на висоті. Підлогове покриття паркет - абсолютно чистий продукт.

Буває що люди, у яких в одній з кімнат був укладений паркет, стикаються з проблемою, яку не обережності допустили будівельники.

Це проблема в тому, що через деякий час між паркетом з'явилися щілини, а з'явилися вони, тому що матеріал він же (паркет) був сирим матеріалом. І після того, як був укладений цей сирий паркет, через деякий час після висихання він почав звужуватися і виходять щілини.

Але є не хитра технологія приведення паркету в нормальний стан, яке не потребує додаткових фінансових витрат.

Чим і як закрити щілини в підлозі
Чим і як закрити щілини в підлозі

З початку потрібно приготувати поверхню до закладення щілин. Якщо паркет раннє був покритий лаком, то це покриття потрібно приготувати до подальшої роботи. Це покриття можна зачистити наждачним папером, як в ручну, так і різними шліф пристосуваннями.

Після затирання поверхні буде з'являтися дрібна пил, нею можна скористатися при закладенні щілин або окремо придбати дрібну тирсу.

Щоб закрити щілини в паркеті цю пил або тирсу змішуємо з лаком, і ретельно перемішуємо, щоб вийшла однорідна кашка. Ось, тепер цією кашкою з допомогою якого-небудь шпателя вталкиваем в щілини між паркетом.

Чим і як закрити щілини в підлозі
Чим і як закрити щілини в підлозі

Після того як закладені щілини висохли, знову затираємо поверхню підлоги наждачним папером.

Тепер після затірки, поверхню ретельно витираємо вологою ганчіркою, щоб не залишилося на поверхні пилу, і приступаємо до покриття лаком.