Вибір підлогового покриття Багато людей, які набувають автозапчастини Київ тільки в перевіреному інтернет магазині Adoil вчасно ремонту задаються питанням, – а яке покриття для підлоги є кращим, ламінат або паркетна дошка?

1. Паркетна дошка. Вона складається з натуральних порід дерев і кількість клею в ній мінімальне, це є безсумнівним плюсом. Екологічність – друге ім'я паркетної дошки. Не варто витрачати гроші на монтаж паркету, бо й самому без проблем можна змонтувати її з-за елементарного механізму, в якому розбереться десятирічна дитина. Ще один невід'ємний плюс даного матеріалу – невибагливість у догляді. Достатньо всього один раз в тиждень провести вологе прибирання і цього вистачить. Паркетна дошка прослужить більше п'ятдесяти років при правильній експлуатації, але нічого страшного не відбудеться, якщо вона зіпсуватися. Досить провести процес шліфування, і вона вже як новенька. Також будь-яке дерево добре зберігає тепло, взимку точно ніхто не замерзне.

У всіх речей є погані сторони, паркетна дошка не виняток. Відомо, що деревині характерно вбирати на довгий час запахи, це може зіграти поганий жарт. Вирішується ця проблема розчином перекису водню і будь-яким миючим засобом. Найгірша новина – паркет вигоряє на сонці і цьому процесу ніяк не можна перешкодити. З ремонтом і пересуванням меблів доведеться почекати, тому що паркетна дошка сильно дряпається, і з часом це стане помітно. Також ціна не особливо радує, але кожному своє, за якість можна і переплатити.

2. Ламінат. Він складається з одного, а іноді двох шарів, в основному це фольга. Переваг у ламінату також достатньо. Одна з головних – це простота укладання, розбереться кожен. Другим плюсом є стійкість до вигорання, це все завдяки плівці, яка відображає ультрафіолетові промені. Ця плівка основа ламінату, тому що вона також надає вологостійкості, який надійно захищає від впливу вологи. З цим покриттям можна не бояться активної діяльності в квартирі. Ламінат не боїться важкої меблів і кігтів домашніх вихованців.

Мінусів не так вже й багато. Цей матеріал не прослужить більше десяти років, реставрувати навряд чи вийде, тільки повна заміна. Зовнішній вигляд ламінату говорить сам за себе, кожен зрозуміє, що це не натуральне дерево, а його дешевий замінник, тому що якісний ламінат коштує не менше паркетної дошки середнього класу.

Але чому ж віддати пріоритет? Що краще? На це питання людина має відповісти сам, тому що і той, і інший матеріал створені для певних умов, вибирати потрібно тільки самому!