Оздоблення стін за допомогою імітації цегли Завдяки високоякісній обробці стін, практично будь-який будинок можна зробити неймовірно привабливим як зовні, так і безпосередньо зсередини. Так, наприклад, якщо споруда зведена з дерева або бетонних блоків, то тут для додання їй набагато більш розкішного вигляду, цілком можна буде скористатися спеціальною імітацією цегли, яка набагато легше свого істинно цього аналога, але, в той же час, має повністю схожу з ним структуру.

Крім того, від звичайної облицювальної цегли подібний матеріал також відрізняється ще і набагато більш простим монтажем і, що, напевно, найважливіше, неймовірно низькою собівартістю.

Зовнішня обробка

Оздоблення стін за допомогою імітації цегли
Використовувати імітацію цегли цілком можливо як при облагороджуванні фасадів, так і, відповідно, при внутрішньому облаштуванні приміщень. У разі його використання при зовнішній обробці, споруда не тільки стає дуже схожою на істинно цегляна споруда, але і, одночасно з цим, додатково набуває досить надійний захист від всякого роду зовнішніх несприятливих впливів. При цьому завдяки своєму вельми невеликій вазі, імітація цегли абсолютно не створюватиме додаткових навантажень ні на сам фундамент, ні на несучі стіни. У разі застосування подібної обробки, навіть саме непоказне зможе придбати досить благородний і неймовірно елегантний вигляд.

До найбільш важливих переваг застосування даного матеріалу при зовнішній обробці можна віднести наступні моменти:

• Низький рівень водопоглинання.
• Прекрасні тепло - і шумоізоляційні властивості.
• Досить невисоку собівартість.
• Абсолютна відсутність потреби додаткового фарбування і особливого догляду.
• Достатньо простий спосіб монтажу.

Облаштування інтер'єрів

Оздоблення стін за допомогою імітації цегли
Крім зовнішньої обробки, сьогодні імітація цегли також досить активно використовується і при внутрішньому облаштуванні різних приміщень. Його злегка шорстка поверхня, в подібній ситуації, буде не тільки надавати інтер'єрів особливий шик, але і ідеально гармоніювати з камінами, натуральною шкірою і цінними породами дерева.

Крім того, у разі застосування подібного матеріалу, будь-яке приміщення одночасно з особливою естетичністю і досить оригінальним дизайном, також буде купувати і досить непогану додаткову тепло - і звукоізоляцію. Будова, в цій ситуації, звичайно стає не тільки більш привабливим зсередини, але і досить теплим, що, в свою чергу, буде дуже серйозно сприяти істотної економії на його опаленні.