Підбираємо мангал для дачі Для того щоб відпочинок на дачній ділянці був комфортним, необхідно приділити належну увагу його облаштування. Бажаючи провести деякий час в заміському будинку, варто тільки sumka-v-otpusk.ru, зібрати потрібні речі і сміливо вирушати розслаблятися.

Повна відсутність міського шуму і чисте повітря сприяють появі апетиту, так що без шашлику, смажених сосисок, печених овочів та інших, що готуються на багатті страв тут не обійтися. Саме тому головним атрибутом дачі вважається барбекю-мангал. Торгові мережі пропонують безліч готових рішень, з якими ми ознайомимося далі.

Варіанти дачних мангалів

Асортимент такої продукції досить широкий. Це:

  • Розбірний мангал з нержавіючої сталі, не піддається корозії, а значить, здатний служити не один десяток років. Це кращий вибір в тому випадку, коли вилазки відбуваються нечасто і не завжди припускають приготування шашлику. Основний плюс – компактність, що забезпечує зручність використання.

  • Довговічний чавунний мангал. Такі вироби не деформується під впливом високих температур, «не бояться» різних погодних явищ – дощу, морозу. Їх не здатні зіпсувати ні надмірна вологість повітря, ні спекотна погода, завдяки чому цей вид мангалів прослужить не те, що не один десяток років, а не одне століття.

  • Барбекю-комплекси, які в даний час користуються особливою популярністю. Їх основна перевага – можливість приготування різноманітних страв.

  • Садовий мангал з цегли, добре справляється з роллю оригінального елемента інтер'єру дачної ділянки.

  • Професійний мангал, виготовляється з сучасних сплавів металів. Відрізняється від своїх побратимів продуманістю конструкції і багатофункціональністю.

  • Кований мангал з дахом, основна перевага якого – художня краса. Це виріб по праву вважається кращим прикрасою будь-якої дачної ділянки.
  • Ви – завзятий дачник і любите шашлики на природі? Тоді сміливіше визначайтеся з вибором конструкції багатофункціональної і балуйте себе як можна частіше корисною їжею, приготованою на відкритому вогні.