Реставрація м'яких меблів своїми руками Для економії ваших коштів, найкращим і найпростішим способом є реставрація : м'якого куточка, крісел, дивани, тахти. Асортимент тканини, текстури, а так само великий ціновий діапазон, дозволить вибрати найбільш підходящий варіант, який вдало впишеться в будь-який інтер'єр.

Для початку, необхідно прорахувати, скільки погонних метрів знадобитися. Але щоб уникнути прорахунків, беріть тканина з запасом в один метр. Так само ви можете придбати поролон, який можна додати при необхідності для м'якості, або для зміни форми.

Підготовка меблів

Прийшовши додому, розберіть розкладається на частини, зніміть спинку і бічні стінки. Добре, якщо ви маєте будівельний пістолет, але якщо ні, то підійдуть звичайні маленькі гвоздики. Виміряйте за допомогою рулетки розміри тканини, потім підігнувши з тильної сторони, приколіть тканина будівельним степлером. Поступово натягаючи її на форму, притискаючи, уважно дивіться, щоб не було перекосів.

Реставрація м'яких меблів своїми руками
Реставрація м'яких меблів своїми руками

Для виправлення форми спинки можна використовувати поролон різної товщини. Якщо ви не впевнені, що у вас вийде акуратно, то не обов'язково знімати стару тканину. Із залишків тканини зшийте подушечки, і у вас вийде єдиний комплект за кольором і фактурі! Для того що б надати вашій роботі завершеного вигляду, прикрутіть нові меблеві ніжки, і ваш диван буде, як новенький!

Якщо ви реставрируете меблі радянського зразка, то швидше за все вони будуть забезпечені внутрішніми пружинами, які з часом просідають. В такому випадку, необхідно розібрати його до підстави, і встелити каркас підставою з латексу, який можна придбати в магазинах на замовлення. Після цього, зверху покласти поролон, а потім обтягнути тканиною.

Матеріали для робіт з меблями

Реставрація м'яких меблів своїми руками
При виконанні цієї роботи не бажано користуватися гарячим клеєм, так як він може залишити сліди на тканини, або змінити її колір. Якщо ви хочете візуально витягнути м'який куточок, то ідеальним вибором буде тканину в горизонтальну смужку.

У невеликих приміщеннях краще всього виглядатимуть світлі, теплі тони: уникайте грубих текстур, контрастів. Для оформлення офісного інтер'єру ідеально підійде штучна шкіра: вона має презентабельний вигляд, за нею легко доглядати, різноманіття колірної палітри дозволить проявити фантазію. На сьогоднішній день є маса цікавих варіантів дизайну, завдяки яким ви можете створити неповторні стиль .