Вибір сходів ряд практичних рекомендацій естница, без всяких сумнівів, це не тільки спеціальна архітектурна конструкція, яка допомагає людям переміщатися з поверху на поверх, але й досить важлива конструктивна деталь всього будинку.

І в зв'язку з цим вона, звичайно ж, повинна обов'язково бути досить зручною і максимально надійною, а також чудово поєднувати в собі особливу привабливість і досить солідну довговічність.


Сходи з дерева

Такого типу сходові конструкції зазвичай роблять інтер'єри більш «легкими» і «повітряними». Виконуються подібні сходи, як правило, тільки виключно з ретельно просушеної високоякісної деревини, яка, після закінчення складальних робіт, ще й обов'язково покривається спеціальним захисним лаком. Сама ж важлива особливість таких дерев'яних сходів, звичайно ж, полягає в тому, що дерево, в подібній ситуації, дозволяє створювати воістину оригінальні конструкції.

Сходи облицювальні природним каменем

Вибір сходів ряд практичних рекомендацій
Подібного роду сходи завжди виглядають монументально і досить елегантно, адже камінь, як відомо, це практично унікальний будівельний матеріал, який здавна використовується при облагороджуванні подібних конструкцій. Облаштовуються даного виду кам'яні сходи, як правило, найчастіше за допомогою таких кам'яних порід, як граніт і мармур, які, як відомо, відрізняються своєю неймовірною довговічністю і максимально високим рівнем зносостійкості.

Крім усього іншого, даного виду сходів також ще й досить практичні – за ним досить зручно пересуватися, вони абсолютно не скриплять і не потребують додаткової лакування. До того ж, виконані з каменю сходи цілком можливо застосовувати не тільки безпосередньо всередині будинку, але і навіть зовні.

Сходи з металу

Виготовлені з металу сходові конструкції, як правило, відрізняються своєю особливою міцністю та неймовірно широкими можливостями в плані декорування. При цьому, особливо оригінально тут, звичайно ж, зазвичай виглядають сходи, прикрашені різними кованими і литими елементами.

Ще одна досить важлива особливість даного виду сходів полягає в тому, що вони цілком можуть мати кілька різних типів конструкцій:
- Консольні;
- Гвинтові;
- На больцах;
- На тросах;
- На тятивах.

І, нарешті, до самого головного плюса у таких металевих конструкцій, звичайно ж, слід віднести можливість комбінування різних матеріалів. Так, приміром, виконані з металу сходи зазвичай дуже добре поєднуються з деревом, різними породами каменю і зі склом.