Ділянку без підряду в котеджному селищі Коли виникає питання покупки власної земельної ділянки, багатьом в голову ідея придбання його без підряду. Враховуючи вартість такої пропозиції, стає очевидні причини такого інтересу.

Але що насправді обіцяє подібна угода, і які вигоди і проблеми вона здатна принести.

Що хорошого в купівлі ділянки без підряду

Зрозуміло, що передусім потрібно згадати ціну подібної покупки, вона буде в кілька разів менше, ніж пропозиції від готових котеджних містечок. Так, istra-ples.ru - це певна перевага. І нехай розташування до подібного ділянки буде перевищувати відстань до 50 км, при такій економії це не лякає.

Наступним плюсом служить можливість розтягувати строки будівництва, що значить не потрібно шукати всю суму відразу, а тільки придбати землю. Сам будинок можна побудувати в міру своїх фінансових можливостей і в тих розмірах, які за душі власнику.

Ділянку без підряду в котеджному селищі
Зважаючи на швидкий темп забудови прилеглих територій, навіть самі віддалені селища, досить швидко розвиваються. Отже, чекати підключення ліній комунікацій і споруди індустріальних центрів довго чекати не доведеться.

Небезпеки купівлі землі без підряду

Будь-яка подібна угода таїть в собі чимало ризикованих моментів пов'язаних з термінами виконання робіт. Тому переконайтеся, що ліній комунікацій проведуть в строк, а вартість за цю роботу не буде занадто висока.

Наступним моментом стане великою колорит місцевих жителів. Необмежений термін будівництва котеджів означає, що остаточна забудова селища може затягнутися на довгий період часу. Отже, потрібно приготуватися до постійного шуму вантажівок і будівельних бригад.