Будинки з дерева та їх основні переваги Зараз, побудовані з дерева будинки знову почали набувати досить широку популярність. І це, звичайно ж, абсолютно виправдано, адже їх переваги перед будівлями, спорудженими з інших матеріалів, таких як, наприклад, цегла, абсолютно очевидні.

Особлива естетичність

Чудові естетичні властивості біля будинків, побудованих з деревних матеріалів, абсолютно безперечні. Адже, незважаючи на те, будувався будинок по персональному або вже повністю готовому дизайнерським проектом, він, в будь-якому випадку, все одно буде мати досить оригінальним зовнішнім виглядом, що свідчить про особливих смакових пристрастях власника.

При внутрішньому облагороджуванні таких будинків можна застосовувати абсолютно будь-які дизайнерські рішення, створюючи, тим самим, істинно неповторні інтер'єри. При цьому деревина, в деяких ситуаціях, навіть без додаткової обробки зазвичай виглядає досить привабливо, адже її неповторні візерунки і так відрізняються своєю особливою пишністю.

Теплота дерев'яних будинків

Будинки з дерева та їх основні переваги
Будівлі, зведені за допомогою деревних матеріалів, як правило, відрізняються досить низькою теплопровідністю. Завдяки даній властивості вони не тільки не випускають внутрішнє тепло назовні, але і не пускають в хату холодні повітряні маси з вулиці. Саме тому, протоплюється такі дерев'яні будинки, як правило, набагато швидше, ніж, наприклад, споруди з цегли, що, відповідно, дозволяє досить пристойно знижувати витрати на паливо.

Крім того, особлива структура дерев'яних будинків, також ще досить сприятливо впливає і на забезпечення в них належного рівня вентиляції. У літню спеку у подібних будівлях зазвичай не буває занадто спекотно, а у сильні морози – надто холодно. Крім того, сьогодні, завдяки застосуванню інноваційних технологій, такі будівлі почали зводитися практично з повною відсутністю межвенцових зазорів, що, природно, абсолютно запобігає можливість появи протягів.

Екологічність

В плані екологічності, з деревиною, звичайно ж, не може зрівнятися жоден інший вид будівельного матеріалу. До того ж, що дуже важливо, у процесі виробництва деревних будматеріалів практично не виникає ніяких відходів, оскільки навіть кора і дрібна стружка, в подібній ситуації, зазвичай піддається вторинній обробці.

Досить солідна міцність

Конструктивні переваги дерев'яних будинків, порівняно, наприклад, з кам'яними будівлями, абсолютно незаперечні. Адже їм навіть суттєві температурні коливання і значні зрушення грунту не можуть завдати досить серйозних пошкоджень. До того ж, завдяки особливій еластичності деревини, побудовані з неї вдома, ще й в абсолютно ніяких ситуаціях не дають тріщин.