Декоративний камінь в облаштуванні сучасних интерьероа Різні види істинно натурального каменю вже з досить давнього часу досить активно використовуються при будівництві всілякого роду споруд, починаючи з досить-таки скромних будиночків, і закінчуючи величними замками і палацами.

Що ж стосується наших днів, то зараз у цього досить дорого природного матеріалу з'явився дуже серйозний конкурент, у вигляді його штучного аналога, який абсолютно не поступається ні за своїм виглядом, ні за своїми експлуатаційними властивостями. До того ж, порівняно з багатьма іншими будматеріалами, такі види каменю також ще здатні і дуже серйозно розширювати політ дизайнерської фантазії при облагороджуванні різних інтер'єрів.

Облаштування сучасних інтер'єрів

Декоративний камінь штучного походження сьогодні досить-таки активно застосовується при облаштуванні дизайнів в абсолютно будь-яких приміщень. Причому використовується він, при цьому, як правило, не тільки для облагороджування різного роду поверхонь, але і вигляді матеріалу для створення раковин, барних стійок, стільниць, мийок і туалетних столиків. Однак тут слід відразу зауважити, що в досить маленьких квартирах занадто сильно захоплюватися таким кам'яним декором вкрай не рекомендується, так як це може посприяти візуальному звуження і зменшення простору.

Обробка і поєднання колірних відтінків

Декоративний камінь в облаштуванні сучасних интерьероа
Крім безпосередньої облицювання різних поверхонь, такий декоративний камінь також цілком можливо застосовувати і в якості декоративного обрамлення для різного роду отворів і арок. Крім того, за допомогою такого штучного матеріалу також можна досить істотно змінювати і всілякі підвісні полички, перетворюючи їх, таким чином, оригінальні ніші.

Окремо, в подібній ситуації, звичайно ж, також слід зазначити і каміни, облицьовані з допомогою такого каменю. Адже даного роду конструкції, безсумнівно, стануть чудовою прикрасою будь-якого приміщення і особливою гордістю його власника.

Однак, при прийнятті рішення про застосування такого декору, дуже важливо не забувати про те, що відтінок каменю повинен обов'язково максимально відповідати загальному тону самого приміщення. Так, наприклад, камені достатньо рівного, спокійного, пастельного відтінку, набагато краще підходять для класичного інтер'єру, а відрізняються досить насиченими і контрастними кольорами – для більш сучасного модерну. Цей момент, звичайно ж, є надзвичайно серйозним, оскільки саме від нього буде дуже серйозно залежати створювана в приміщенні атмосфера.