Як підібрати дизайн сходи в заміському будинку У багатьох котеджах, побудованих останнім часом, встановлюються сходи, які можуть бути вхідними, міжповерховими або горищними. Її дизайн залежить від загального стилю і планування котеджу і від фінансових можливостей господаря котеджу.

Виготовлення, проектування та монтаж сходів доступно gradinata.ru компанії «Gradinata».

Як підібрати дизайн сходи в заміському будинку

Підрозділ сходів на види, відштовхуючись від їх функцій

Архітектори з Європи більше звертають увагу на функціональність, тому прагнуть не використовувати сходи як елемент декору. Їх завдання – забезпечити максимальну зручність: щоб потрапити додому, господаря котеджу необхідно лише переступити поріг. Що стосується росіян, то труднощі для них – не перешкода, тому, ще в 90-х роках попереднього століття стартувало проектування найрізноманітніших сходів, які обов'язково служили частиною дизайну будинку.

Драбина повинна відрізнятися своїм дизайном, адже вона, як декоративний елемент, що підкреслює планування котеджу і грамотно вписується в існуючий інтер'єр, відповідаючи при цьому загальним стилем, в якому виконаний будинок, і, крім цього, виконувати свої головні функції. Виходячи з цього всього, можна сказати, що сучасна сходи обов'язково красива, зручна і при цьому безпечна.

Де може розташовуватися сходи

• зовнішня. Сходи, встановлена біля вхідних дверей – своєрідний соціальний індикатор. Якщо вона висока та розкішна, то у гостей виникне думка, що господар цього будинку – значний чоловік. Для виробництва вхідних сходів зараз в основному застосовується будівельний камінь і металу, проте, популярності не відстає і дерево, але, таку конструкцію зберегти досить проблематично, так як даний матеріал – натуральний;

• сходи в холі. Як тільки ви підніметеся по сходах, що ведуть в будинок, ви опинитеся в холі, де, з великою ймовірністю, також натрапите на іншу сходи, що відкриває шлях до другого поверху. Облаштовують його з кількох причин: загальноприйняті норми, бажання отримати найбільшу кількість вільного і корисного простору на обмеженому земельній ділянці, та підсвідоме бажання бути краще і успішніше за свого сусіда;

• міжповерхові сходи. Заміський будинок – простір для втілення в реальність самих різноманітних дизайнерських ідей, що стосується і самої драбини. Її можна зробити масивної і грунтовної, яка буде нагадувати середньовічні споруди або ж облаштувати її ширяє в повітрі, що зовні нагадує фантастичний будинок з фільму. Найбільш популярна і затребувана – гвинтові сходи, яка використовується вже довгі роки при облаштуванні заміських будинків. Її можна назвати таємничої, загадкової і привабливою. Що стосується її дизайну, то він може бути самим різноманітним, адже стилів зараз чимало. Простий або вишукано-розкішний, але, при цьому, в якому вигляді вона б не була, подібна сходи завжди залишиться оригінальним елементом декору. Дерево є універсальним матеріалом, який застосовується в оздоблювальних роботах. При розробці сходів з дерева, дизайн можна поєднати з інтер'єром будинку, неважливо в якому стилі, будь то «класика», «модерн» або «хай-тек». На даний момент подібні конструкції проектують з найрізноманітніших матеріалів, надаючи їм незвичні форми і конфігурації, однак, слід пам'ятати головне правило – будь-які сходи повинна бути безпечною.