Компонування маршових сходів Коли мова йде про будівництво сходів, для початку потрібно визначитися з приміщенням, в якому вона буде розташовуватися, потім з матеріалом і типом сходів.

Найчастіше в приватних будинках, з кількома поверхами, вибір падає на маршові сходи, вони є найбільш комфортними для людей всіх віків.

Площа і розміри сходів

По параметру компонуванні, можна вибирати сходи виходячи з розмірів площі, відстанню між самими поверхами і, уподобань власників будинку. Є два типи сходів: поворотні і прямі.

Якщо господар будинку любить ефектні аксесуари, то zlatoust-td.ru буде відмінним придбанням. До того ж з нею буде легше підніматися по сходах. Сходи пряма, це по суті один проліт, що з'єднує два поверхи. Такий варіант вибирається досить часто. Він простий у виконанні, сходи з такою конструкцією міцна і зручна, особливо якщо в будинку доведеться жити дітям або літнім людям.

Компонування маршових сходів
Компонування маршових сходів

Різновиди сходів

Сходи поворотна, як правило, включає кількість маршів більше двох. У проміжках розміщується майданчик. Серед переваг такого типу сходів, можна назвати економію місця. Навіть при однаковій висоті ступенів з прямою сходами, поворотне споруда займе менше місця.

Часто, такі сходи, встановлюють уздовж стіни, за рахунок цього виграється місце в приміщенні, а простір, що утворився під нею, використовують для певних потреб, облаштовують підсобні приміщення і декорують полицями для книг, за бажанням можна придумати багато цікавих рішень.

Сходи Г-подібна, представляє собою конструкцію, що сполучає два маршу, утворюючи прямий кут.

Компонування маршових сходів
Сходи П-образна, має майданчик, що сполучає два маршу. Ще таку сходи називають полуоборотной. Іноді майданчики розташовують на рівні поверху, або в проміжках між ними. З'єднання маршів відбувається під кутом сто вісімдесят градусів.

Трисекційні сходи, є полуоборотной, в ній три маршу, і вони розташовуються один до одного під прямим кутом.

Сходи трапецевидна, володіє особливістю – сходові марші прилягають один до одного під кутом, відмінним від прямого. Така сходи гармонійно впишеться в інтер'єр з нестандартною, унікальною плануванням.

Сходи закруглена, інакше кругова або криволінійним. Чудово виглядає в будь-яких дизайнерських задумки, завдяки унікальній конструкції. Оборотний кут дорівнює 360?.

Сходи комбіноване, що поєднує елементи, зібрані з різних видів. Наприклад, поєднати полуоборотную сходи з П-подібною.