Ми проектуємо і виготовляємо з масиву цінних порід дерева меблі і елементи інтер'єру, а також функціональну і декоративну сувенірну продукцію.

На наших великих виробничих площах, розташованих в межах Москви, розміщуються цехи і майстерні, оснащені найсучаснішим обладнанням.

Детальніше: Тумба под телевизор

Інтер'єр офісів туристичних агентств Від того, яким чином буде оформлений інтер'єр офісу турагентства, залежить, наскільки успішні переговори будуть вестися між компанією та клієнтами. Будь відвідувач, який опиниться в офісі турагентства, повинен відчути атмосферу затишку і комфорту, щоб йому захотілося залишитися тут на довгий час.

Детальніше: Інтер'єр офісів туристичних агентств

Вся правда про меблів з оксамитовою оббивкою Багато хто, живучи протягом певного часу в одному будинку або квартирі прагнуть до того, щоб щось змінити. Це може бути викликано особливим настроєм або просто тим, що стара меблі або обробка просто зносилися.

Детальніше: Вся правда про меблі з оксамитовою оббивкою

Сходи з граніту Кожен з нас, гуляючи по вулицях, і помічаючи яким чином оформлений вхід в те чи інше приміщення. Й тому є просте пояснення, таким чином, ми судимо про статус власника.

Детальніше: Сходи з граніту

Природний камінь ідеальне рішення для обробки Істинно натуральний камінь, як відомо, завдяки своїм, часто просто унікальним характеристикам, здатний надавати неоціненну допомогу у створенні досить оригінальних і досить вишуканих дизайнерських рішень.

Детальніше: Природний камінь ідеальне рішення для обробки

Потреба в кованих грат для каміна У тому випадку, якщо у Вашому будинку планується камін, він неодмінно стане основним акцентом будинку. Більше того, саме назване виріб є сімейним вогнищем і тим місцем, де збираються всі члени сім'ї і зустрічаються близькі один одному люди.

Детальніше: Потреба в кованих грат для каміна

Перегородка з скла (відмінне рішення при облаштуванні житла) Ще в недалекому минулому скло вважалося дуже ненадійним і надзвичайно крихким матеріалом. Однак зараз, в епоху стрімкого розвитку технологій і появи в сфері будівництва безлічі нових тенденцій.

Детальніше: Перегородка з скла (відмінне рішення при облаштуванні житла)

Оформлення вітальні Зараз існує величезна кількість різної меблів, яку ви можете самі підібрати до вітальні, щоб обставити та надати улюбленого місця для всієї родини, зручність розміщення.

Детальніше: Оформлення вітальні

Як якісно підібрати садовий паркет, нюанси підбору Щоб зовні облагородити ваше приміщення, потрібно мати матеріал, з відмінними технологічними характеристиками, який прикрасить будь-яку терасу, або балконах.

Детальніше: Як якісно підібрати садовий паркет, нюанси підбору

Будинки з дерева та їх основні переваги Зараз, побудовані з дерева будинки знову почали набувати досить широку популярність. І це, звичайно ж, абсолютно виправдано, адже їх переваги перед будівлями, спорудженими з інших матеріалів, таких як, наприклад, цегла, абсолютно очевидні.

Детальніше: Будинки з дерева та їх основні переваги